Jak wygląda zabieg i czy jest bezpieczny?

Jakie są etapy zabiegu – umówienia się na zabieg

Aby umówić się na zabieg powiększania penisa w Magiczna Klinika należy skontaktować się z kliniką telefonicznie lub mailowo. Rezerwacja terminu następuje po wpłacie opłaty rezerwacyjnej w kwocie 500 zł, która w całości przeznaczona jest na poczet kosztu zabiegu i zmniejsza jego docelowy koszt.

Średni czas oczekiwania na zabieg to około 2-3 tygodnia.

Zabiegi wykonywane są w całej Polsce, jednak najczęściej są to Warszawa, Katowice i Kraków. O szczegóły i harmonogram lekarzy prosimy pytać telefonicznie lub mailowo. Zapewniamy także kontakt poprzez profil Kliniki na Facebook: https://www.facebook.com/magicznaklinika

 

 

Jaką metodą wykonywane jest powiększanie penisa?

Powiększanie penisa wykonywane jest metodą z użyciem kwasu hialuronowego. Przeczytaj koniecznie jak przygotować się do zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym.

Zabieg powiększania penisa wykonujemy dedykowanym do tego preparatem VOLUS10, który posiada rejestrację Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego do tego typu zabiegów. W dziedzinie urologii VOLUS 10 został zatwierdzony przez Koreańskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków jako pierwszy produkt do powiększania prącia do stosowania u pacjentów z zespołem małego prącia.

VOLUS10 ma postać sterylnego, niepirogennego żelu fizjologicznego zawierającego usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Jest to bezbarwny, bezzapachowy i bardzo lepki żel wodnisty.

Ile stosujemy preparatu w jednym zabiegu?

Podczas zabiegu używamy 10 ml kwasu hialuronowego. W celu lepszego efektu zabieg można poprawić kolejną dawką 10 ml po 3 tygodniach.

 

 

Na czym polega powiększanie penisa kwasem hialuronowym?

To zabieg powiększania penisa, który może być wykonywany w trybie ambulatoryjnym. Jest to zabieg małoinwazyjny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Istnieje kilka metod powiększania penisa, przeczytaj jakie są różnice.

 

 

Jak długo trwa zastrzyk do penisa?

Cały zabieg trwa do 1 godziny podczas którego pacjent jest pod znieczuleniem miejscowym. Pacjent po zabiegu może udać się do domu.

Cechą zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym jest brak konieczności hospitalizacji pacjenta. Pacjent po zabiegu może wrócić do domu i powinien przestrzegać zaleceń lekarskich, które szczegółowo zostaną mu przedstawione u wizycie u lekarza po zabiegu.

 

 

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Pacjent powinien unikać aktywności fizycznej przez okres do tygodnia oraz zachować wstrzemięźliwość seksualną do około 4 tygodni po zabiegu.

Po zabiegu u niektórych pacjentów mogą występować takie objawy jak:

– zasinienie

– obrzęk

– przejściowa bolesność

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym jest zabiegiem małoinwazyjnym, które są uważane za bezpieczne dla pacjenta i nie powoduje poważnych skutków ubocznych.

 

 

Ile trwa powrót do zdrowia po powiększaniu penisa?

Powrót do pełni zdrowia następuje do 4 tygodni po zabiegu i zależny jest od ogólnego stanu zdrowia pacjenta.

 

 

Jakie są efekty powiększenia penisa kwasem hialuronowym?

Liczne badania kliniczne mierzące poziom zadowolenia pacjentów po powiększeniu penisa kwasem hialuronowym oraz efekty powiększenia, wykazały zwiększenie obwodu penisa od 20% do około 50%.

Poprzez zwiększenie grubości penisa powiększa się także optyczny efekt jego długości. Według badań efekt powiększenia obwodu penisa jest następujący:

  • Po 4 tyg 27,3mm
  • Po 12 tyg 24,7mm
  • Po 24 tyg 21mm
  • Po 48 tyg 17,9mm

W badaniu klinicznym z 2019 roku na temat “Porównanie między iniekcjami kwasu hialuronowego i kwasu polimlekowego w celu tymczasowego powiększenia prącia u pacjentów z zespołem małego penisa: wieloośrodkowe, porównawcze, randomizowane badanie zaślepione przez pacjenta / oceniającego” „A Comparison Between Hyaluronic Acid and Polylactic Acid Filler Injections for Temporary Penile Augmentation in Patients with Small Penis Syndrome: A Multicenter, Patient/Evaluator-Blind, Comparative, Randomized Trial “, których wynik został opublikowany w The Journal of Sexual Medicine , tom 17, wydanie 1, styczeń 2020, strony 133–141, wykazano, że poziom zadowolenia pacjentów po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego wzrósł. Ponadto nie zanotowano poważnych zdarzeń niepożądanych wstrzyknięcia wypełniaczy HA (kwasu hialuronowego)..

 

 

Czy zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym jest bezpieczny?

Jest to zabieg małoinwazyjny, a poważne zdarzenia niepożądane nie zanotowano w licznych badaniach klinicznych.